fbpx

החלקת שיער בקיץ – איך משמרים את זה?

החלקת שיער בקיץ – איך משמרים את זה?

 

איך שומרים על תוצאות ההחלקה לאורך זמן?

במאמר זה תמצאי טיפים מעולים שיסייעו לך לשמור על תוצאות ההחלקה לאורך זמן, גם בקיץ! התלות במעצב השי

ער שלך או במחליקי שיער למיניהם כל השנה ובפרט במהלך עונת הקיץ גורמת לתחושת בזבוז זמן יקר, הוצאות כספיות גבוהות ושחיקת השיער. ככל שתתעסקי בשיער יותר – תחפפי כל יום, תעצבי בחום וכו’ – כך הוא ישבר וישחק מהר יותר ואז תמצאי את עצמך נאלצת לקצר חלק גדול ממנו.

אז איפה מתחילה הבעיה?

מי לא אוהב את הקיץ? בפרט הישראלים שנהנים מחום השמש רוב השנה אבל כשנפתחת עונת הרחצה זה שיא התענוג לרבים מאיתנו! שמש, ים, מסיבות חוף ותחושה קלילה של חופש. אלא מה, חום הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מבנה השיער. משנה לשנה הקיצים פה הופכים לחמים מאוד וקשים, במיוחד עבור שיערך. בדיוק כמו שהמחליק או הפן מחלישים את קשריו הפנימיים של השיער – כך גם השמש והלחות המוגזמת והגבוהה שיש ברוב אזורי המדינה גורמים לשיער להתייבש ולהתנפח, ואם כל זה לא הספיק – גם בחוף הים שיערך חשוף למפגעים כמו חשיפה בלתי מבוקרת לחום השמש, מי ים ומלח וזיעה המחלישים את

השיער עד כדי שבירה. בשורה התחתונה: קיץ  היא לא העונה האידיאלית עבור שיערך, בטח לא לאחר החלקה.

שימוש יומיומי במחליקי שיער או מייבשי שיער או לחלופין ביצוע החלקה כימית (כמו החלקה יפנית) הינם לא פשוטים עבור השיער בפרט כשמגיעה עונת הקיץ בישראל אחת לחצי שנה והחום ומי המלח או הכלור בבריכה, מחלישים את קשרי השיער וגורמים לשבירתו ביתר שאת.

במאמר זה תוכלי לקבל תובנות חדשות לגבי טיפוח והגנה על שיערך ואיך ניתן לצלוח את מזג האויר הקיצוני ועדיין לשמור על שיער חלק ויפה. לשם כך ריכזנו כמה טיפים חשובים.

אם את מעוניינת בשיער רך וחלק גם במהלך עונת הקיץ, מצאנו כמה רעיונות לטיפוח ושימור השיער בקלות וביעילות מפתיעה!

  • שימוש במוצרים נטולי מלחים

הטיפ הראשון (לדעתנו הוא גם החשוב מכולם) והוא רלוונטי לכל יום בשנה לא רק לימי הקיץ החמים:

מוצרי טיפוח המכילים סודיום כלוריד מסירים את חומר ההחלקה מהשיער בשימוש לאורך זמן (ממש כמו פילינג שמנקה לכלוך מעור) ומכאן הדרך לתלתלים קצרה

 מאוד. החומר מאבד את ‘אחיזתו’ בשיער ולאט לאט מתחיל להתקלף ממנו ובכך ההחלקה מסיימת את תפקידה. לכן הקפידי להשתמש בשמפו ומרכך לשיער שאינם מכילים מלחים למינם.

  • שימוש קבוע במסיכת הזנה

כבר הזכרנו את זה כמה פעמים: בקיץ חופפים יותר כתוצאה ישירה מבילוי בים, זיעה, רחצה בבריכה וכו’. וכבר נשאלה השאלה: האם חפיפה בתדירות גבוהה מהרגיל היא האשמה בקיצור משמעותי של אורך חיי ההחלקה? אז התשובה החד משמעית היא לא. כל עוד את מיישמת את ההמלצה הקודמת, ולא משתמשת במוצרי שיער המכילים מלחים – תחפפי כאוות נפשך. מה שכן, כדאי לשים לב שהמוצרים שאת משתמשת בהם מכילים קראטין; הוא מזין את שיערך ושומר על תוצאות ההחלקה לאורך זמן. הטיפול המשלים לתהליך החפיפה הוא שימוש במסכה ללא מלחים פעמיים בשבוע. המסיכה תצפה את שיערך שכבת הזנה חיונית שתתרום לברק שלו ולחיוניותו.

  • מים מתוקים 

מי הים והכלור בבריכות הם האויב הגדול ביותר של החלקות בכללי ושל ההחלקה היפנית בפרט; מי שעשתה בחייה החלקות יודעת זאת, גם אם מדובר בפעם אחת בלבד. למה את וודאי שואלת.. אז המשותף להן הוא שתי התמיסות (הן מי הים והן מי הבריכה) מכילות מלחים מסוגים שונים, כאשר במי הבריכה יש בנוסף חומרים כימיים שונים. אז מה מומלץ לעשות? העצה הטובה ביותר היא לשטוף את השיער במיים מתוקים גם לפני וכמובן אחרי רחצה במים עשירים במלחים. כמו כן, למי שיכולה, כדאי להשתמש בכובע ים אטום למים העשוי מסיליקון.

  • גומיה לשיער או קליפס??

קיץ, חום וזיעה פשוט לא הולכים יחד עם החלקה יפנית, אפילו לא באותו משפט. הבעיה מתחילה כאשר ההחלקה מתבצעת בזמן שהוא קרוב יחסית לקיץ. בימים הראשונים שלאחר ההחלקה לא מומלץ לאסוף את השיער, בטח לא בחוזקה ובטח שלא בגומייה כדי להימנע מטקסטורות לא רצויות שיופיעו עליו בעקבות כך. לאחר החפיפה הראשונה אפשר לאסוף את השיער מבלי לחשוש שיישארו צורות או פסים; מה שכן, כדאי להימנע מתלישת שיער תדירה, כמו לאחר שימוש בגומייה. לכן, כאשר את מעוניינת במעט בריזה לעורף – אנחנו ממליצים לאסוף את שיערך בקליפס נוח, סיכות או גומייה משוחררת.

  • החלקה יפנית ביתית

לבעלות שיער מקורזל ומרדני במיוחד, שלא “סומכות” על חומרי טיפוח שמציע השוק או כאלה הנקראים חומרים ממקור אורגני-מינרלי שניתן למצוא באתרים השונים ובפארמים השכונתיים, החלקה יפנית ביתית היא הפתרון המושלם בשבילך! שמים סוף לשעבוד למחליק השיער או הפן.
החלקה יפנית ביתית הינה החלקה עם האפקטיביות של ההחלקה היפנית המוכרת, רק ללא החומרים הכימיים כמו הפורמלהיד שעושים נזק לשיער. כמו כן, יש החלקות אורגניות המכילות קראטין שאת רובן ניתן לעשות באופן עצמאי בבית והן נחשבות להחלקות מעולות ומתאימות לרוב סוגי השיער. כדאי לקרוא על סוגי ההח

לקות השונים וטיבם באתרים השונים העוסקים בהחלקות שיער ביתיות כמו: style4hair.co.il, keratin.co.il, organichairsmoothing.co.il, drbeauty.co.il וכו’.

  • קראטין טהור

על אף התוצאות המדהימות שמתקבלות כתוצאה מהחלקה יפנית ביתית – נשים רבות דורשות שיער חלק “קרשים” ולכן אינן נפטרות ממחליק השיער או הפן. בדיוק מהסיבה הזאת נכנס לשוק סרום הקראטין לשימוש בפרט לאחר ביצוע תהליך החלקה. כשמו כן הוא – הסרום עשיר בקראטין ואינו מכיל מלחים;  הוא מכיל מוצרי הזנה אינטנסיביים המוחזרים לשיערך, מחדש את פנים השיערה ומעשיר אותה במראה מלא ברק וחיוניות.

  • החלקה יפנית בשילוב עם החלקות שיער אחרות

כשפיתחה אותה מדענית יפנית את פורמולת ההחלקה היפנית היא לא העלתה בדעתה שהתוצר יהיה כל כך טוב – עד שנשים העדיפו להשתמש בו על פני כל אחד מהטיפולים שאותם ניסו על שיערן בעבר. היא ייעדה את ההחלקה היפנית לשיער בריא ומתולתל, שלא קיבל עדיין טיפולים כימיים; כמובן שלא כל החלקה נחשבת החלקה כימית ויש בשוק החלקות יחסית קבועות (המתבססות על אמוניום תיוגליקולייט) שאחריהן כן ניתן לבצע החלקה יפנית שאינה מתבססת על פורמלהיד ושאר חומרים כימיים מזיקים; במידה וההחלקה מתבססת על חומרים אחרים – אנחנו פחות ממליצים.


לייעוץ עם מעצב השיער שלנו

ולהזמנות חייגי:

054-760-2034

החלקה ביתית ללא פורמלין

באישור משרד הבריאות!


החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר: https://keratin.co.il/

ובאתר: https://style4hair.co.il/|וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆


מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות:

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו אלינו
WhatsApp chat