fbpx

החלקה יפנית לשיער בלונד או מובהר

החלקה יפנית לשיער בהיר

לא משנה מה תלבשי, איך תתאפרי או מה תנעלי – אם השיער שלך לא נראה טוב, כל ההופעה לא שווה אגורה. זה הרי ידוע שהשיער הוא אחד האלמנטים הכי משפיעים על המראה החיצוני שלנו ולכן נשים ברחבי העולם משקיעות לא מעט משאבים וזמן בטיפוח ועיצוב השיער. לחלק מהנשים יש נטייה לשפוך הון תועפות על מעצבי שיער בעלי שם, ומוצרי טיפוחים מובילים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר; אבל מתי עצרת רגע לחשוב האם אפשר אחרת?  היום ניתן לעצב את שיערך ולהחליק אותו בבית ובלי לבזבז זמן וכסף!

ההחלקה היפנית הביתית שלנו, מבית style4hair, המשווקת את המותג היפני ‘פייטן’, מעניקות לשיערך מראה זוהר, בריא ומלא. לכל אחת יש חלום לקום בבוקר ופשוט לצאת מהבית עם השיער ככה, איך שהוא – פזור, חלק, גולש ונעים. שיער חלק, הרבה לפני העמדה האופנתית שהוא מציג, מהווה יתרון ענק מבחינות נוחות הסידור וההתנהלות היומיומית אתו.

בלונדיניות או לא להיות

לא משנה אם את בלונדינית טבעית או צבועה, את יודעת שעד לא מזמן לא ניתן היה להחליק שיער בלונדיני או מובהר מבלי לאבד את צבעו;
היתרון המשמעותי של ההחלקה היפנית על פני החלקות אחרות הוא הקביעות, לעומת החלקות חלשות יותר שאחריהן השיער חוזר לקדמותו תוך שבועות אחדים.
החיסרון הבולט שלה הוא התאמה לשיער כהה, כיאה ליפניות; נשים בעלות שיער בלונדינית או מובהר נאלצו להיכנע למכשירים החשמליים או ההחלקות הזמניות והמזיקות, בזמן שחברותיהן הברונטיות זכו לברק נפלא ופטור מהמחליק.

יום אחד השתנו פני הדברים, והגיעה הבשורה שאפשרה לדלג על שגרת הפן והמחליק לתמיד! עכשיו אתן יכולות להיות רגועות: גם שיער בלונדיני יכול לעבור החלקה יפנית ולהישאר חלק לנצח. לנצח! (את השיער החדש שצומח כל תקופה של 6-9 חודשים יש להחליק גם כן).
תוכלי למצוא אצלנו את נוסחת ההחלקה היפנית החדשנית והמהפכנית מבית ‘פייטן’, המאפשרת לבעלות שיער בהיר, צבוע או בעל גוונים, לבצע החלקה יפנית – ההחלקה הטובה בעולם. ‘פייטן’, חברת ענק יפנית המשקיעה את מירב משאביה במחקר ופיתוח כדי להביא לכן את ההחלקה הביתית הטובה ביותר!


מהיום עושים את כל סוגי החלקות היפניות לשיער בבית בקלות וביעילות!

להזמנות התקשרו אלינו  054-7602034


פן חברי הטוב

כיום בעולם המודרני, הדעה הרווחת היא ששיער חלק הוא מראה קלאסי, מתוקתק המתאים לכל מצב, מחמיא לכל אישה ונערה וכמובן, קל ונוח לסידור.
לצערן של רבות, לא כולן התברכו בשיער חלק וגמיש שמספיקה הברשה אחת והוא מתיישר בפקודה לאורך כל היום.
אבל! למרות זאת, עידן הטכנולוגיה עושה את עבודתו היטב, והיום כל אחת יכולה להיות משיער חלק, רק, מבריק ונעים מהרגע שהיא קמה בבוקר עד הרגע שבו היא הולכת לישון. נכון, אפשר להישאר נאמנה למקור ולהפקיד את שיערך למרותו של הפן; אבל מעבר לעובדה שהוא לוקח הרבה זמן, לא תמיד מצליח וגורם לחשמל סטטי, גם כשהוא כבר כן מצליח הוא לא תמיד מחזיק מעמד לאורך זמן ובטיפת הלחות הראשונה – נהרס כלא היה.
כל זה, ועוד לא התחלנו לדבר על הנזק הרציני והבלתי הפיך שהפן (ועל אחת כמה וכמה, המחליק) גורם לשיער בשימוש יומיומי לאורך זמן.

אז.. מהי אותה החלקה יפנית?

שיטה ייחודית להחלקה קבועה שפותחה ביפן ומהר מאוד התפרסה בצורה עולמית. שיטה זו מאפשרת לכן, נשות העולם, להחליק כל סוג של שיער, גם המקורזל ביותר, בצורה יעילה, נוחה, פשוטה וידידותית שתשאיר את שיערך חלק באופן קבוע, מה שידרוש ממך פחות מאמץ בבוקר, יתרום לך עוד שעת שינה טובה וידאג שתמיד תראי במיטבך!
האמת, שיותר מהכל – את מקבלת חזרה את שגרת חייך הספונטנית והנינוחה!
לא עוד להישמר מהמים, לא להיכנס לבריכה או לים, להתרחק מהלילה כמו מאש, להתקלח עם שקית על הראש ועוד אינספור מצבים בהם התחננת ששיערך הסורר יתיישר, ולו רק לדקה! הפורמולה הייחודית של ההחלקה היפנית של ‘פייטן’ חודר אל סיב השערה, משנה את מרקמה ומייצב אותה; בכך אינה נהרסת מחשיפה לרוח, לחות, גשם וכן הלאה. בניגוד להחלקות היפניות הראשונות שידע השוק, שהרסו את השיער לחלוטין, כיום, לא רק שההחלקה היפנית של ‘פייטן’ אינה פוגעת בשיער, אלא להיפך! היא משקמת אותו בעזרת ויטמינים ומינרלים שחיוניים לטיפוח שיערך. התחזוקה היחידה הנדרשת לאחר החלקה יפנית היא החלקת השורשים מידי תקופה, בהתאם לקצב צמיחת שיערך.

תהליך החלקה יפנית

כיום הדעה הנפוצה היא שהחלקה יפנית נעשית  אך ורק אצל מעצב שיער כי היא נחשבת לתהליך קשה, ארוך ואינטנסיבי.
אז יש לנו חדשות בשבילך: מהיום, החלקת שיער יפנית עושים אך ורק בבית!
בעזרת הנוסחה הייחודית של ‘פייטן’ היפנית, המכילה מולקולות המשנות את מבנה השערה וחומרי שיקום טבעיים המחזקים אותה, תוכלי לעשות החלקה יפנית מושלמת בעצמך, ובלי לצאת מהבית. השיטה הביתית היא קלה, נוחה, מהירה ומאוד יעילה.


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו אלינו
WhatsApp chat