fbpx

החלקה יפנית לסוגי שיער שונים

החלקה יפנית בסוגי שיער שונים

ישנו מגוון עצום של סוגי שיער, החל משיער גלי ועד שיער מקורזל כאשר צורת השיערה נקבעת ע”י מנגנון ייצור השיער, הנקרא זקיקי שיער (בלא התחשבות בגורמי גנטיקה והורמונים); בתמונה הגדולה, התוצאות המתקבלות מהחלקה יפנית בסוגי שיער שונים מאוד דומות, אך קיימים הבדלים קטנים הנובעים מגמישות השיער ובמידת הברק שלו.

זקיקי השיער פזורים בעור בזוויות אינדיווידואליות אצל כל אחד מאתנו. לזווית המדוברת יש השפעה גדולה על צורת השיער; כאשר זקיק שיער המצוי בעור הקרקפת בזווית ישרה יקנה לשערה קוטר עגול מדויק ומראה חלק, בעוד זקיק המונח בזווית חדה או כהה יעקם את קוטר השערה ויקנה לה מראה השייך לסוג השיער מגלי עד מקורזל. ככל שזווית זקיקי השיער בעור תהיה גדולה יותר, כך העיוות בהיקף השערה יגדל ויהפוך מעגול לאליפסי ולבסוף שטוח.

אז אתן יודעות מה משפיע על צורת השיער, אבל איך צורתו משפיעה על תוצאות ההחלקה היפנית בסוגי השיער השונים?

תוצאות החלקה יפנית בשיער חלק

זווית זקיק השיער ישרה, לכן חתך השערה עגול וצורת השיער חלקה.

האמת, שזה מאוד מפתיע שגם נשים עם שיער חלק עושות החלקה יפנית; אם נקדיש רגע למחשבה הזו, נשים לב שהרבה מבעלות השיער החלק לא זוכות ממראה ‘שיער קרשים’ באופן טבעי, כמו האסיאתיות, לכן הן פונות לפתרון ההחלקה היפנית. הודות לצורת החתך המושלמת, גמישות השערה היחסית גבוהה והיא יכולה לנוע בחופשיות.

לאור כל הנתונים המרשימים של השיער החלק, לא נותר אלא לסכם את תוצאות ההחלקה היפנית בשיער חלק כמושלמות וקלות להשגה. השיער מקבל מהר מאוד את צורתו לאחר ההחלקה ושומר עליה לאורך זמן.

מהיום עושים את כל סוגי ההחלקות היפניות לשיער בבית בקלות וביעילות!

להזמנות התקשרי אלינו  054-7602034

תוצאות החלקה יפנית בשיער גלי

זווית זקיק השערה כהה, לכן חתך השערה אובאלי והוא מייצר שיער גלי, או שיער עם תלתלים גדולים ופתוחים.

גם שיער המאופיין בחתך אובאלי, יזכה אתכן בתוצאות מרשימות מאוד. שיער גלי ושיער עם תלתלים פתוחים, צומח מזקיק שיער המצוי בזווית מעט כהה ביחס לעור הקרקפת. הוא אמנם כבר לא עגול בצורה מושלמת, אבל לשערה המיוצרת בחתך אובלי משויכת תכונת הגמישות, המשפרת את תוצאות ההחלקה היפנית.

תוצאות החלקה יפנית בשיער מתולתל מאוד

– זווית זקיק השערה כהה יותר, לכן חתך השערה יהיה אליפטי לכיוון השטוח, ויקנה לשיער צורה מתולתלת מאוד.

לאחר טיפול החלקה יפנית שיער מתולתל מאבד מעט מהגמישות שלו, ביחס לשיער חלק, בכיוון האזורים הצרים של צורתו האליפטית. למרות שהגמישות פוחתת, לאחר תהליך החלקה יפנית משנה השערה את צורתה, מה שמאפשר לה לשקף ברק בצורה טובה יותר ממצבו המקורי.
בשורה התחתונה, תוצאות החלקה יפנית בשיער מתולתל מאוד הן טובות, ההחלקה היפנית מחזירה לשיער את הברק ומזינה אותו בחומרים מטפחים.

תוצאות החלקה יפנית בשיער מקורזל

– זווית זקיק השערה כהה מאוד, לכן חתך השערה יהיה שטוח ויוביל למראה שיער מזוגזג ומקורזל.

למרות המראה ה’קשוח’ שלו, ברוב המקרים שיער מקורזל הוא שיער דק, עדין ושביר; כאשר ניגשים לבצע בו החלקה יפנית יש לעשות זאת בזהירות רבה, כדי לא לפגוע בטיבו. במידה והתהליך נעשה כראוי, תוצאות ההחלקה היפנית יהיו מדהימות! גמישות השיער לוקה בחסר, אבל הברק שחדר לשערה אולי בפעם הראשונה, והמראה הבריא והחי של השיער שווים את זה. שיער מקורזל מטבעו חסר ברק לחלוטין, שכן צורתו המזוגזגת גורמת לשבירת קרני האור עליה, ובעצם כך נמנע הברק.

גורמים נוספים המשפיעים

על תוצאת ההחלקה יפנית

החלקה יפנית שיער מקורזל

עד כה, התעסקנו בצורת השערה כגורם המרכזי המשפיע על תוצאות ההחלקה היפנית בסוגי שיער שונים; קיימים גורמים נוספים המשפיעים על תוצאות ההחלקה, בהם יש צורך להתחשב לפני ביצוע החלקה יפנית – כמו למשל, חשיפה ממושכת לשמש, צביעת השיער, עיצוב השיער בחום ע”י מכשירים חשמליים וכו’.
כל התערבות חיצונית במבנה השיער, לפני ביצוע ההחלקה, שאינה טבעית – עלולה להשפיע לשלילה על תוצאות החלקה יפנית בסוגי שיער שונים; ההחלקה היפנית במצב כזה עשויה לגרום לשיער לאבד לחות וחיוניות עד כדי נזק למבנה השערה!

כדי להימנע מהמצב הנ”ל, יש לטפל בשיער שעבר ‘התעללות’ או נזק חמור במוצרי טיפוח מזינים לשיקום אינטנסיבי של השיער, ורק לאחר מכן יש לפנות לביצוע תהליך ההחלקה היפנית עצמו.


מהיום עושים את כל סוגי החלקות היפניות לשיער בבית בקלות וביעילות!

להזמנות התקשרי אלינו  054-7602034


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו אלינו
WhatsApp chat