fbpx

החלקה ביתית ללא פורמלין

החלקת שיער ביתית ללא פורמלין

יתרונותיה הבולטים של החלקה ביתית ללא פורמלין הם זמינות, נוחות וחיסכון בהוצאות מיותרות. ניתן לבצע את ההחלקה לשיער בבית ללא סיכון וללא גרימת נזק לשיער. כמו כן, אי אפשר להתעלם מן העובדה שזה חוסך המון זמן ועלויות מיותרות במציאות של עומס ולחץ תמידיים. ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ולעתים ממש זהות לתוצאות המושגות במכוני היופי ובמספרות.

במאמר זה נביא לידיעתך כל מה שצריך לדעת על החלקות שיער ביתיות בשקיפות מלאה כדי לקבל את התמונה הכוללת לגבי ביצוע החלקת שיער באופן עצמאי בבית. חברת סטייל פור הייר מייצרת את כל סוגי ההחלקות הביתיות ללא

 פורמלין מתוך ניסיון וידע מוכחים כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לפני שאת בוחרת את ההחלקה שתתאים לשיערך באופן אישי. החלקת שיער ביתית איכותית אורגנית של חברת פראדה מועשרת במינרלים ושמנים ופופולארית מאוד בעיקר בשל היתרון הבולט שלה בשיקום שיער פגום ויבש במיוחד.

קראטין לשיקום השיער בהחלקה ביתית ללא פורמלין

ישנה מודעות גבוהה כיום לצורך בתוספי הזנה לשיער בתכשירי טיפוח ובחומרים פעילים להחלקת שיער בגלל פגעי הזמן השואף למראה המושלם. צביעת שיער חוזרת ונשנית או החלקות מסוגים שונים מזיקות לשיער מה שדורש 

בסופו של דבר שיקום מחדש של השיער. החלקת קראטין (או החלקה משקמת) כוללת קראטין שהוא מהמרכיבים החשובים של מבנה השערה. הפורמולה מתחברת למעטפת השערה, מזינה, מצפה אותה בחלבון החיוני לה ומשיבה לשיער את הברק הטבעי שלה. ניתן למצוא קראטין במוצרים כגון: מסכות לשיער, שמפו לשיער, סרום לשיער, אמפולות לשיער ועוד. חשוב לציין שהחלקות קרטין מח

ליקות את השיער עד שבעים אחוזים בלבד וחייבות ייבוש מלא בכל חפיפה ע”י שימוש במחליק שיער חם (פן) כמה דקות בכל יום.

החלקות קראטין אינן קבועות, מחזיקות לטווח של 3 עד 4 חודשים לאחר מכן יש לחדש את ההחלקה על השיער בשלמותו ולא רק על שורש השערה. בנוסף למוצרי החלקה לשיער ישנם מוצרים נוספים המכילים קראטין לשיקום השיער כמו מסיכת הזנה לשיער. מי שמעוניינת בשיקום שיער בבית עם החלקת קראטין יכולה לפנות אלינו, לקבלת הדרכה לאורך כל התהליך.

טיפים להחלקת שיער ביתית

לפני ביצוע החלקת שיער בפעם הראשונה כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או לפנות אלינו דרך האתר שלנו לקבלת מידע והדרכה על אופן ביצוע התהליך. אופן ההחלקה דומה בכל התכשירים אך כל החלקה יש לבצע על פי סדר פעולות מסוים וחשוב להכיר את שלבי התהליך באופן פרטני.

יש להצטייד מראש בכמה כלים שיעשו את ההחלקה קלה יותר לביצוע כמו: כפפות חד פעמיות, קעריות קטנות, מסרק למריחת הפורמולה (מסרק צביעה), פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי איכותי וכל ציוד נוסף שנדרש בהתאם להוראות הרשומות על האריזה.

לאחר זמן המתנה של החומר על השיער יש לשטוף את השיער היטב כדי להסיר את החומר באופן יסודי. אין להשתמש בשמפו או בחומרים מזינים אלא אם הוראות השימוש מציינות כך, ברוב החלקות השיער השטיפה מתבצעת עם מים בלבד.

שיער שעבר החלקה רצוי לטפח ולהזין אותו באופן שיגרתי כדי לשמור עליו בריא ויפה לאורך זמן.

איך לבצע החלקה ביתית

הטכניקה של החלקת שיער ביתית אינה מסובכת ודומה לאופן שבו צובעים שיער (באמצעות מריחת מברשת עם חומר לכל האורך) כמו בצביעת שיער חשוב לכסות כל שיערה עם התכשיר ולא למרוח כמות גדולה מדי על השיערות. הבדל נוסף בין צביעה ובין החלקה של שיער הוא המגע עם שורשי השערות, ברוב סוגי ההחלקות אין למרוח את התכשיר על השורשים ישירות אלא במרחק של כסנטימטר מהם.

חשוב לציין שיש סוגי החלקות שיער שרצוי לבצע אותן אצל מעצב מקצועי עד לרכישת ניסיון בתהליך בגלל פרמטרים חשובים במהלך הצביעה, לדוגמא משך זמן השהייה של החומר חשוב הן למראה השיער והן לבריאותו, מכיוון ששהייה ארוכה מדי של חומר יכולה לגרום לנזק. נקודה חשובה נוספת היא שטיפת החומר מהשיער, כאשר יש להקפיד על שטיפה יסודית במשך כמה דקות עם שמפו או מים בלבד לפי הוראות התכשיר.

לאחר החלקת שיער חשוב לשמור על בריאותו של השיער באמצעות מסיכות ותכשירי הזנה שמחזקים אותו ושומרים על המראה החלק והיפה שלו. חשוב להימנע מפעולות שגורמות נזק להחלקה. לדוגמא, אין להשתמש בתכשירים שמכילים מלחים לטיפול בשיער שעבר החלקת קראטין או לאסוף את השיער לאחר החלקה יפנית.

לייעוץ עם מעצב השיער שלנו ולהזמנות חייגי:

054-760-2034

החלקה ביתית ללא פורמלין באישור משרד הבריאות!

החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר : https://keratin.co.il/

ובאתר: https://style4hair.co.il/|וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆

החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות : https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו אלינו
WhatsApp chat