fbpx

ההחלקה הטובה לשנת 2022

ההחלקה הטובה לשנת 2021
החלקה משקמת של פראדה!

החלקת השיער הטובה של פראדה לשנת 2021 היא ללא ספק ההחלקה המשקמת המכילה קראטין טהור!
לפי דעת קהל והמלצות ברשת החלקת קראטין טהור לשיקום השיער הינה ההחלקה המועדפת והמומלצת ביותר וזאת משום שהיא מחזקת את סיב השיערה מאחה קצוות מפוצלים מחליקה ומחזירה לשיער את הברק הטבעי שלו ויתרון גדול ומאוד משמעותי, זוהי החלקה שמתאימה לכל סוגי השיער, גם לשיער שאינו פגום וזקוק לשיקום.

זהו למעשה טיפול שגורם למהפך בשיער תוך כ-מחצית השעה בלבד. טיפול קראטין מרוכז של חברת פראדה קיים בתמצית סמיכה (ולא דלילה כמו ברוב החברות) המועשרת בכמות גבוהה מאוד של קראטין (חלבון מן הצומח) ומינרלים ושמנים מן הצומח, ומאפשרת ביצוע הטיפול באופן עצמאי בבית כאשר השפעת החומר במרקם הייחודי ומצב הצבירה שלו הינה מאוד חזקה ומהירה.

טיפול קראטין מומלץ לכל סוגי השיער: צבוע, פגום, בלונד, שיער שבור, שיער נושר וכו’. הטיפול מחזק את סיב השערה ומעניק המון חיות וברק לשיער. הטיפול הזה מוכח ומומלץ מאוד בקרב נשים בגלל האפקט המיידי והתוצאות המדהימות שלו.

כמובן שתוצאות הטיפול המרשימות ביותר מתקבלות כאשר מדובר בשיער פגום ויבש במיוחד שעבר תהליכים כימים חזקים כגון הבהרת שיער או החלקות שיער המכילות פולרמלין ומבוססות על חומרים כימיים. התוצאה הסופית מרשימה וללא תופעות לוואי שונות והשיער נראה חלק טבעי .

פעולות כימיות או מכאניות של ייבוש, צביעה, יישור או תלתול השיער, גורמות לייבוש השיער במקרה הקל, ול”שריפה” במקרה הרע, כאשר המראה המתקבל הוא של שיער חסר חיים שנוטה להתפצל ולהיקרע. שימוש בתכשירי טיפוח לשיער המכילים קרטין, יכול לעזור מאוד גם במקרים בהן השיער זקוק לשיקום של ממש, וכמובן מתאים גם למי שמעוניינת להעניק לעצמה טיפולים של תחזוקה לשיער על מנת לשמר את יופיו.

נכון להיום הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה קראטין מסייע לשיקום השיער היא החלקה משקמת, שמיועדת בעיקר לשיער שלא ניתן לבצע בו החלקות כימיות אחרות לאחר שבוצע בו טיפול שפגע במבנה השערה. סוג זה של החלקה מאפשר ‘לתקן’ טיפולים קודמים שגרמו נזק לשיער. החלקה משקמת מאפשרת להשיב לחיים שיער שעבר טיפולים כימיים כגון החלקה קבועה, סלסול או צביעה ושיער פגום. אופן הפעולה של הפורמולה הוא באמצעות התרכבות החלבון שבתכשיר עם  הקראטין הטבעי של בשערה. כתוצאה מכך נוצרת שכבת קראטין חדשה שעוטפת את השערה.

על טיפולי החלקה משקמת ממליצים לאחר טיפולים כימיים שפגעו במבנה השיער – מאחר שהחומר אינו חודר לקורטקס השיערה הוא אינו פוגע בה. הקראטין מתרכב רק עם השכבה החיצונית של השערה ומעניק לה מראה חלק, מבריק ומלא.

חשיבות שימוש במוצרים לשיער שמכילים קרטין

מחקרים מראים כי חפיפה בתדירות גבוהה שכיחה אצל מרבית האנשים, וישנה חשיבות רבה לשמירה על השומניות הטבעית של הקרקפת. תכשירים שמייבשים את עור הקרקפת גורמים גם למראה שיער יבש, ולכן כדאי להשתמש בשמפו המכיל קרטין שהוא הידידותי ביותר לשיער הזקוק לתוספת לחות. הפעולה של שמפו קרטין היא למעשה כפולה, ניקוי וטיפוח השיער והעשרתו בחלבון המזין ומגן על השיערה.

 

יתרונות הטיפול בקראטין

משקם שיער פגום ומתאים לכל סוגי השיער, מעניק גמישות ברק ונפח לשיער, מאחה קצוות מפוצלים, מונע שיער שמנוני, מחליק ומפחית קשרים ומקל מאוד בהחלקה בעזרת מייבש שיער.החלקת שיער באישור משרד הבריאות

החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?

name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94


אחריות להחלקת שיער

כידוע, גם לאחר החלקת השיער יכול להיות מצב שתגלי שנותרת עם שיער מסולסל/מקורזל ומרדני ונראה כי אפקט ההחלקה אינו ניכר למרות ההבטחה הגדולה מאחורי המוצר שרכשת. לצערנו לא כל בעלי המקצוע עושים שימוש בחומרי החלקה איכותיים ומותאמים בדיוק עבורך, ולא כולם באמת מקפידים על כללי הזהירות בביצוע ההחלקה בפועל. כך עלול להיות מצב שתוצאות ההחלקה אינן לשביעות רצונך, או חלילה במקרה הגרוע יותר,  מצב של נזק לשיערך.
לכן חשוב לבדוק אם יש תעודת אחריות למוצרים / אישור של משרד הבריאות, כמו כן, לא להתבייש לקרוא את רשימת הרכיבים של המוצרים.

חברת סטייל4הייר מתחייבת לתעודת אחריות על כל מוצרי החלקת השיער! אנו מאמינים בטיב המוצר, רמתו, איכותו, תוצאותיו ובשירות טוב ללקוחותינו-שירות ללא פשרות.

אנו עדים מדי יום למקרים רבים בהם בוצעו החלקות שיער במספרה במחירים מופקעים והתוצאות לא היו לשביעות רצונן של הלקוחות ולא בוצע דבר על מנת לתקן את הדורש תיקון ואף לא סופק החזר כספי ללקוחה.

לנו אמונה מלאה ובטחון רב באיכות מוצרינו ולכן אנו נותנים תעודת אחריות על החלקת שיער ביתית “פראדה”. כל לקוחה מקבלת אצלנו שירות מקצועי אמין וטיפים חשובים להצלחת ההחלקה (כמובן שחשוב להקפיד על הוראות השימוש לפי דף המידע שנמצא במארז ההחלקה).  בכל ערכת החלקה מצורפת תעודת אחריות ללקוחה שבתעודה אנו מתחייבים למוצר מקצועי ואיכותי ולשירות ללא פשרות!

חברת סטייל פור הייר מייצרת את כל סוגי ההחלקות הביתיות מתוך ניסיון וידע מוכחים כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לפני שאת בוחרת את ההחלקה שתתאים לשיערך באופן אישי. החלקת שיער ביתית איכותית אורגנית של חברת פראדה מועשרת במינרלים ושמנים ופופולארית מאוד בעיקר בשל היתרון הבולט שלה בשיקום שיער פגום ויבש במיוחד.

טיפים להחלקת שיער ביתית

לפני ביצוע החלקת שיער בפעם הראשונה כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או לפנות אלינו דרך האתר שלנו לקבלת מידע והדרכה על אופן ביצוע התהליך. אופן ההחלקה דומה בכל התכשירים אך כל החלקה יש לבצע על פי סדר פעולות מסוים וחשוב להכיר את שלבי התהליך באופן פרטני.

יש להצטייד מראש בכמה כלים שיעשו את ההחלקה קלה יותר לביצוע כמו: כפפות חד פעמיות, קעריות קטנות, מסרק למריחת הפורמולה (מסרק צביעה), פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי איכותי וכל ציוד נוסף שנדרש בהתאם להוראות הרשומות על האריזה.

לאחר זמן המתנה של החומר על השיער יש לשטוף את השיער היטב כדי להסיר את החומר באופן יסודי. אין להשתמש בשמפו או בחומרים מזינים אלא אם הוראות השימוש מציינות כך, ברוב החלקות השיער השטיפה מתבצעת עם מים בלבד.

שיער שעבר החלקה רצוי לטפח ולהזין אותו באופן שיגרתי כדי לשמור עליו בריא ויפה לאורך זמן.

איך לבצע החלקה ביתית

הטכניקה של החלקת השיער אינה מסובכת ודומה לאופן שבו צובעים שיער (באמצעות מריחת מברשת עם חומר לכל האורך) כמו בצביעת שיער חשוב לכסות כל שיערה עם התכשיר ולא למרוח כמות גדולה מדי על השיערות. הבדל נוסף בין צביעה ובין החלקה של שיער הוא המגע עם שורשי השערות, ברוב סוגי ההחלקות אין למרוח את התכשיר על השורשים ישירות אלא במרחק של כסנטימטר מהם.

חשוב לציין שיש סוגי החלקות שיער שרצוי לבצע אותן אצל מעצב מקצועי עד לרכישת ניסיון בתהליך בגלל פרמטרים חשובים במהלך הצביעה, לדוגמא משך זמן השהייה של החומר חשוב הן למראה השיער והן לבריאותו, מכיוון ששהייה ארוכה מדי של חומר יכולה לגרום לנזק. נקודה חשובה נוספת היא שטיפת החומר מהשיער, כאשר יש להקפיד על שטיפה יסודית במשך כמה דקות עם שמפו או מים בלבד לפי הוראות התכשיר.

לאחר החלקת שיער חשוב לשמור על בריאותו של השיער באמצעות מסיכות ותכשירי הזנה שמחזקים אותו ושומרים על המראה החלק והיפה שלו. חשוב להימנע מפעולות שגורמות נזק להחלקה. לדוגמא, אין להשתמש בתכשירים שמכילים מלחים לטיפול בשיער שעבר החלקת קראטין או לאסוף את השיער לאחר החלקה יפנית.

לייעוץ עם מעצב השיער

שלנו ולהזמנות חייגי:

054-760-2034


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94


החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר: https://keratin.co.il/

ובאתר: https://style4hair.co.il/|וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆

Call Now Buttonהתקשרו אלינו
WhatsApp chat